Reality: Designová vila s hospodářským zázemím pro chov koní – lokalita u Brna

Prodej moderní nízkoenergetické vily se stájemi Ing. arch. Petra Suskeho v blízkosti Brna

Prodej moderního nízkoenergetického komplexu architekta Petra Suskeho.

Prodej designové vily s hospodářským zázemím pro chov koní. Objekt je určen k trvalému bydlení, nebo jako rekreační nemovitost k občasnému pobytu s možností trvalého ustájení koní (při takovém využití lze zajistit trvalou péči o ustájené koně, tj. zajištění pravidelného krmení, každodenního pobytu koní ve venkovních výbězích, obstarání denní výměny steliva ve stájích a celodenního dozoru vč. veterinární péče a v případě požadavku majitele i výcvik a jízdy kvalifikovaným jezdcem v době nepřítomnosti majitele). Jedná se o hlavní budovu sloužící k bydlení, spojovací křídlo pro zajištění provozu s bytem správce a místnosti zázemí jezdců či chovatele koní, dále hospodářská budova včetně venkovních zařízení pro jezdectví a dalšího příslušenství a pozemky na nichž popsané budovy leží.

Dům stojí na pozemcích o rozloze 5644 m² jako samostatná stavba. Má zastavěnou plochu 655 m². Z té připadá na byt majitele 264 m², samostatný apartmán 55 m², zázemí pro jezdectví 70 m² a stáje 266 m².

Mimořádná architektura, čisté linie, promyšlená kompozice, luxusní přírodní materiály, naprosté propojení interiérů s okolní krajinou. Nízkoenergetické, maximálně soběstačné ekologické řešení (náklady na spotřebu energií domu včetně stájí nepřesáhnou 8000 Kč měsíčně). Areál se nachází ve vzdálenosti cca 30 km od Brna, s dobrým napojením na D1. Podrobnosti poskytneme konkrétnímu zájemci na vyžádání.

Kategorie: Vily, atypické stavby, hospodářské usedlosti, rodinné domy
Lokalita: V blízkosti Brna
Zástavba: Venkovská
Stav: Novostavba
Plocha užitná: 528 m²
Plocha pozemku: 5644 m²
Plocha zastavěná: 655 m²
Počet podlaží: 3
ENB: A – mimořádně úsporná

Info o ceně v RK.

KONTAKT:

Patricie VOJTĚCHOVSKÁ
GSM: +420 725 058 350
Email: vojtechovska@iet-reality.cz
Telefon: +420 542 422 340

I.E.T. Reality, s.r.o.
Nám. Svobody 18, 602 00 Brno
www.iet-reality.cz

Komerční sdělení

Dnešní Brno 61 článků
Dnešní Brno - informace z Brna.